The-Ponderosa-logo

CONTACT

The Ponderosa bv (Winkel / Showroom)

Openingsuren The Ponderosa Deinze:
Ma – Vr: 08.00u-12.00u. en 13.00u-18.00u
Za: 08.00u-12.00u
Zaterdagnamiddag en zondag: gesloten

The Ponderosa bv

Openingsuren The Ponderosa Drongen:
Ma – Vr: 08.00u-12.00u. en 13.00u-18.00u
Za: 08.00u-12.00u
Zaternamiddag en zondag: gesloten

VACATURES

No data was found

ONS TEAM

Onze stichter:

Van Parys Armand (+)

In Drongen

Van-Parys-Marnix-285x285
Zaakvoerder & verkoop
Marnix Van Parys
marnix@the-ponderosa.com
Deschryver-Jilles-150x150
Service technieker Tuinbouw
Jilles Deschryver
Van-Hecke-Sander-150x150
Service technieker Landbouw
Sander Van Hecke
Verhelst-Andy-150x150
Hoofd Technische-Verkoop dienst Landbouw
Andy Verhelst
andy@the-ponderosa.com
De-Maerteleire-Dieter-285x285
Magazijn verantwoordelijke - Verkoop Drongen
Dieter De Maerteleire
dieter@the-ponderosa.com
Cosyns-Pieter-285x285
Verkoop landbouwmachines - Tractoren
Pieter Cosyns
pieter@the-ponderosa.com

In Deinze

MATHIEU
Service Technieker Landbouw
Mathieu Van Hessche
14242267_1253329008020138_7888584100841972172_o
Magazijn verantwoordelijke - Verkoop Drongen
Jochen Hullin
10151373_4848320543401_3400539256297582529_n
Service technieker Tuinbouw
Dorsan Goethals
FRANKY VANDEN BULCKE
Service Technieker Landbouw
Franky Vanden Bulcke
vallerie
Winkel bediende
Valerie Dutoict
winkel@the-ponderosa.com
bianca mortier
Winkel verantwoordelijke Deinze
Bianca Mortier
winkel@the-ponderosa.com
jan callier
Magazijn verantwoordelijke - Deinze
Callier Jan
jan@the-ponderosa.com
Van-Parys-Marnix-285x285
Zaakvoerder & verkoop
Marnix Van Parys
marnix@the-ponderosa.com
Van-Parys-Bart-285x285
Zaakvoerder Verkoop Weidemann & Merlo & Tractoren
Bart Van Parys
bart@the-ponderosa.com
Van-Parys-Peter-300x300
Zaakvoerder Verkoop tuinbouwmachines
Peter Van Parys
peter@the-ponderosa.com
Van-Vlaenderen-Mieke-e1539687802404-150x150
Boekhouding & administratie
Mieke Van Vlaenderen
mieke@the-ponderosa.com
Ghequiere-Barbara-285x285
Magazijn administratie
Barbara Ghesquiere
barbara@the-ponderosa.com
Vanlierde-Tim-e1539689084768-150x150
Service technieker Landbouw
Tim Vanlierde
De-Wilde-Gert-e1539688992885-380x380
Service technieker Landbouw
Gert De Wilde
Vanden-Driessche-Jonas-300x300
Hoofd technische dienst Landbouw - Verkoop
Jonas Vanden Driessche
jonas@the-ponderosa.com
Van-Overberghe-Matthias-380x380
Service technieker Tuinbouw
Matthias Van Overberghe
Schietse-Harald-150x150
Service technieker Tuinbouw
Harald Schietse
Moreels-Rudy-150x150
Hoofd Magazijn verantwoordelijke
Rudy Moreels
rudy@the-ponderosa.com
Cosyns-Pieter-285x285
Verkoop landbouwmachines - Tractoren
Pieter Cosyns
pieter@the-ponderosa.com