The-Ponderosa-logo

CONTACT

The Ponderosa bv (Winkel / Showroom)

Openingsuren The Ponderosa Deinze:
Ma – Vr: 08.00u-12.00u. en 13.00u-18.00u
Za: 08.00u-12.00u
Zaternamiddag en zondag: gesloten

The Ponderosa bv

Openingsuren The Ponderosa Drongen:
Ma – Vr: 08.00u-12.00u. en 13.00u-18.00u
Za: 08.00u-12.00u
Zaternamiddag en zondag: gesloten

ONS TEAM

Onze stichter:

Van Parys Armand (+)

In Drongen

Marnix Van Parys
Zaakvoerder & verkoop
Marnix Van Parys
marnix@the-ponderosa.com
Jilles Deschryver
Service technieker Tuinbouw
Jilles Deschryver
Sander Van Hecke
Service technieker Landbouw
Sander Van Hecke
Andy Verhelst
Hoofd Technische-Verkoop dienst Landbouw
Andy Verhelst
andy@the-ponderosa.com
Dieter De Maerteleire
Magazijn verantwoordelijke - Verkoop Drongen
Dieter De Maerteleire
dieter@the-ponderosa.com
Pieter Cosyns
Verkoop landbouwmachines - Tractoren
Pieter Cosyns
pieter@the-ponderosa.com

In Deinze

Franky Vanden Bulcke
Service Technieker Landbouw
Franky Vanden Bulcke
Valerie Dutoict
Winkel bediende
Valerie Dutoict
winkel@the-ponderosa.com
Bianca Mortier
Winkel verantwoordelijke Deinze
Bianca Mortier
winkel@the-ponderosa.com
Callier Jan
Magazijn verantwoordelijke - Deinze
Callier Jan
jan@the-ponderosa.com
Marnix Van Parys
Zaakvoerder & verkoop
Marnix Van Parys
marnix@the-ponderosa.com
Bart Van Parys
Zaakvoerder Verkoop Weidemann & Merlo & Tractoren
Bart Van Parys
bart@the-ponderosa.com
Peter Van Parys
Zaakvoerder Verkoop tuinbouwmachines
Peter Van Parys
peter@the-ponderosa.com
Mieke Van Vlaenderen
Boekhouding & administratie
Mieke Van Vlaenderen
mieke@the-ponderosa.com
Barbara Ghesquiere
Magazijn administratie
Barbara Ghesquiere
barbara@the-ponderosa.com
Tim Vanlierde
Service technieker Landbouw
Tim Vanlierde
Gert De Wilde
Service technieker Landbouw
Gert De Wilde
Jonas Vanden Driessche
Hoofd technische dienst Landbouw - Verkoop
Jonas Vanden Driessche
jonas@the-ponderosa.com
Matthias Van Overberghe
Service technieker Tuinbouw
Matthias Van Overberghe
Harald Schietse
Service technieker Tuinbouw
Harald Schietse
Rudy Moreels
Hoofd Magazijn verantwoordelijke
Rudy Moreels
rudy@the-ponderosa.com
Pieter Cosyns
Verkoop landbouwmachines - Tractoren
Pieter Cosyns
pieter@the-ponderosa.com